Devamını Oku

İnternet Sitesi Kurmak

İnternet sitesi mi kurmak istiyorsunuz? O zaman bu yazıyı mutlaka okumalısınız. Bu yazımızda kolay ve hızlı internet sitesi nasıl kurulur bunu anlatmaktayız. Devamını Oku..

Devamını Oku

E-Ticaret Sitesinde SEO

Bugünkü yazımızda e-ticaret sitesi sahipleri için SEO nedir? Nasıl yapılmalıdır sorularına cevap bulacağız. Devamını Oku..

Devamını Oku

E-Ticaret Yasası

E-Ticaret alanında 23 Ekim 2014 tarihi itibari ile yeni bir yasal düzenleme yapıldı. Bu yasal düzenleme e-ticaret firmalarına yeni sorumluluklar getiriyor. Devamını Oku..

Devamını Oku

İnternet Sitesi Sahibi Olun!

İnternet sitesi, bir çoğumuzun yakın çağda gelişen teknoloji uygulamaları ile birlikte tanıştığımız; kişilerin, kurumların veya kuruluşların dünyaya açılan penceresidir.   Devamını Oku..

Devamını Oku

E-Ticaret Sitesi Uzmanı

Merhabalar, Bugünkü yazımızda e-ticaret uzmanlığı nedir? Avantajları nelerdir gibi soruları inceleyip, neler yapılabilinir diye çözüm yollarını sunacağız. Devamını Oku..

Devamını Oku

E-Ticaret Sitesi Satın Alın!

Günümüz Türkiye'si ve global dünya düzeninde ticaret artık sanal ortama kaymakta ve internet üzerinde neredeyse herşeyi satın almak mümkün. Hali hazırda ithalat-ihracat işbirlikleri dahi internet üzerinden sürdürülmekte ve birbirini görmeden kişiler veya kuruluşlar ticaret yapmakta. Devamını Oku..

Devamını Oku

İnternet Sitemiz Yenilendi!

  RN Ajans olarak 2014 itibari ile internet sitemizi ve tüm alt yapımızı yenilemiş bulunmaktayız. Yeni ve daha güçlü bir ekip ile siz değerli müşterilerimize yeni iş döneminde hizmet verebilmenin gururunu yaşamaktayız. Devamını Oku..