Gizlilik Sözleşmesi

RN Ajans, web tasarım, web yazılım, alan adı tescili, web alanı kiralama (web hosting) hizmeti veren bir şirkettir. Web tasarımı ve yazılımı hizmeti sağladığımız tüm müşterilerimizle yazılı bir hizmet sözleşmemiz ayrıca imzalanmaktadır. Bu sözleşme web hosting ve domain tescil hizmetlerimizden faydalanacak müşterilerimiz için hazırlanmıştır.

Sorumluluklarımız

RN Ajans, Web hosting müşterilerine karşı sorumlulukları;

RN Ajans web hosting müşterilerine hizmet süresince, paket kotaları doğrultusunda, web sitesi bulundurma, ftp erişimi, e-posta servisi sağlamayı ve bu hizmetlerini garanti politikası sayfasında belirtilen garantiler kapsamında vermeyi taahhüt eder.

RN Ajans kullanım şartları, ödeme yükümlülüklerinin yerine getirilmesi durumunda, hizmeti tek taraflı olarak durduramaz.

RN Ajans yapılacak tüm adres, telefon, sunucu yerleşim değişikliklerini müşterilerine en az 1 hafta önceden e-posta yoluyla haber vermeyi taahhüt eder.

RN Ajans, web hosting ve web tasarım müşterilerine hizmet başlangıç tarihinden itibaren, hizmet süresi boyunca Müşteri Sözleşmesi kapsamında, teknik destek vermeyi taahhüt eder.

Tüm web hosting servislerinin kalitesini korumayı, gerekli yazılım güncellemelerini yapmayı, sunucunlarındaki bakım ve güncelleme işlemlerinden önce müşterilerini e-posta yoluyla uyarmayı taahhüt eder.

RN Ajans sunucuları üzerinde bulunan ve tamamiyle müşterilerine ait olan; yayın, döküman, yazılım ve çoklu ortam (multimedya) içerikten içeriğinden ve bu tarz içerik ve yayınların getireceği yasal yükümlülüklerden sorumlu değildir.

RN Ajans servislerinin kullanımı tamamıyla kişi ve kurumların kendi tercihleri olup doğabilecek her türlü riski kendileri üstlenmektedirler.

RN Ajans müşteri seçme hakkını kullanarak istemediği kişi veya kurumlara hizmet vermeyi reddedebilir.

RN Ajans kendi ağları ve bağlı diğer ağlar üzerinde gerçekleşecek her türlü data transferi hakkında hiç bir güvenlik ve gizlilik garantisi vaad etmemektedir. Kişisel bilgileri nasıl kullanıdığımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi gizlilik ilkesi sayfasında bulabilirsiniz.

RN Ajans kendi ağları ve bağlı diğer ağlar üzerinde gerçekleşecek her türlü data transferi hakkında hiç bir güvenlik ve gizlilik garantisi vaad etmemektedir.

Web Hosting Kullanım Şartları

RN Ajans aşağıda listesi verilen içeriklerin barındırılmasına izin vermez:

Yasa Dışı Yayın: Telif Hakları saklı çalışmalar, ticari ses, video, müzik dosyaları ve diğer yasalarca yasaklanmış materyaller.

Ahlaka Aykırı Materyal: Pornografi, erotik resimler, videolar ve benzeri içerikler barındıran yayınlar. (Bu tanımın içeriğinin belirlenmesine YSM Bilişim karar verir.)

Online/Offline Oyun ve Animasyon: İçinde online/offline Kumar ve benzeri içerikler bulunan Jumpling, MUDs, Egg Drop, interaktif oyunlar.

Rencide Edici Materyal: Herhangi bir din, dil, ırk, cinsiyet, ve benzeri toplumsal grupları baz alan ayrımcı ve öfke içeren içerikler.

Warez: Çalıntı yazılım, emulator, hacking, freaking, şifre kırıcılar, kriptoloji yazılımları ve benzeri...

Canlı Yayın: Flash ve Shockwave dışındaki yayın araçlarının (bu konuda yapılacak özel anlaşmalar hariç) yoğun kullanımı.

Spam Yasağı

RN Ajans sunucuları üzerinde herhangi bir spam yazılımının bulundurulması, çalıştırılması kesinlikle yasaktır. Bu kuralın ihlal edilmesi durumunda hesabınız dondurulacaktır. Sunucu performansının bu tür illegal aktivitelerden olumsuz etkilenmesi halinde ise RN Ajans hizmeti tarafsız fesh etme hakkına sahiptir.

Ödeme

Tüm servisler ödemenin gerçekleşmesinden sonra hizmete başlar. RN Ajans istediği zaman dilediği şekilde fiyatlar üzerinde değişiklik yapabilir, fakat ödeme süresi boyunca ödemesi tamamlanmış olan hesapların fiyatları sabittir. Online kredi kartı ödemeleri Paypal servisi kullanılarak gerçekleşmektedir.